Elektronarzędzia - Debra Lubricant

Przejdź do treści

Menu główne:

Elektronarzędzia

Produkty

FDR 44

Olej do smarowania ruchomych części i elementów tnących wycinarek i nożyc do blach. Zawiera powiększoną ilość dodatków zwiększających poślizg i modyfikujących tarcie FM (Friction Modifier). Aktywowane związki wiążą się z powierzchnią metali, tworząc długotrwały film smarujący. Znacząco wydłuża czas ochrony i efektywnego smarowania niezależnie od warunków pogodowych. Radykalnie zmniejsza tarcie i ułatwia posuw. Umożliwia efektywne cięcie blachy.

Obszar smarowania:

   nożyce do cięcia blach; elektryczne, ręczne lub gilotynowe
   elektryczne wycinarki do blach
   ostrza tnące, ośki i inne ruchome części


Thread 400 oil


Thread 400 oil jest specjalnym środkiem do gwintowania, wiercenia, i skrawania wszystkich typów stali, zwłaszcza trudnoobrabialnych - np. stale nierdzewne, stal kwasoodporna. Radykalnie ułatwia obróbkę, przedłuża żywotność narzędzi i zmniejsza częstotliwość ich ostrzenia. Zapewnia dokładność i precyzję wykonania. Właściwości chłodzące pozwalają na zwiększenie szybkości obróbki. Niewielka lepkość pomaga w szybkim odprowadzaniu opiłków bez przyklejania się do narzędzia i bez powstawania zadziorów.

Lubricant 44 Drill


Środek smarny do głowic wiertarek i elektrowiertarek. Zbezpieczjący przed zakleszczaniu, likwiduje piski działa antykorozyjnie. Wydłuża żywotność podzespołu. Zapiezpiecza przed korozją.

Informacje dodatkowe:
-produkty wykonujemy z etykietą zamawiającego.
-dostępne pojemności.
-100 ml

-200 ml
-600 ml

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego