Rowery - Debra Lubricant

Przejdź do treści

Menu główne:

Rowery

Produkty

Olej łańcuchowy MTB   

Specjalny olej do łańcuchów głeboko penetrujący, gdzie wypiera wilgoć i chroni ogniwa przed rdzą. Jest odpowiedni także do łańcuchów oringowych. Ma niższą zawartość lepkich składników i dlatego jest odpowiedni do łańcuchów pracujących w warunkach wilgoci i zakurzenia. Do stosowania w miejscach narażonych na silne ścieranie i korozję. Doskonale wnika w  miejsca trudno dostępne. Olej o wysokiej czystości , tłumiący hałas. Odporny na działanie zimnej i gorącej wody. Nie zawiera niebezpiecznych substancji dla środowiska.

Winter Chain Lubricant.

Specjalny olej w spary przystosowany do stosowania w warukach trudnych atmosfercznych późna jesien zima i wczesna wiosna. Dostosowany do stosowania przy dużej wilgotności i przy niskich temperaturach (do -40˚C) Doskonale penetruje skąd wypiera wilgoć i chroni ogniwa. Likwiduje piski i zakleszczenia. Działa antykorozyjnie. Odporny na lód i śnieg. Można sostować dla  łańcuchów oringowych.

Olej silikonowy MTB

Doskonałej jakości i czystości olej silikonowy posiadający doskonałe właściwości smarne. Zastosowany tworzy trwałą ściśle przylegającą powłokę zapewniającą efekt smarowania na długi czas. Olej silikonowy w sprayu, przeznaczony do smarowania i konserwacji widelców amortyzowanych, o-ringów, uszczelek gumowych, przewodów i pancerzy.


Olej  do amortyzatorów
MTB


Specjalny olej do amortyzatorów zapewniający optymalne tłumienie. Odporny na działanie wody .Nie zawiera niebezpiecznych substancji dla środowiska

Informacje dodatkowe:
-produkty wykonujemy z etykietą zamawiającego.
-dostępne pojemności.


-100 ml
-200 ml
-600 ml

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego